Ostatnie wpisy

Pożar na Dworcu Kolejowym w Sypniewie, jedna osoba poszkodowana !

Wczoraj 11 listopada br, po godzinie 15:00 zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sypniewie został zadysponowany do pożaru pustostanu w Sypniewie. Ze wstępnych informacji wynikało, że w budynku znajduje się jedna osoba. Po dojeździe na miejsce strażacy ubrani w sprzęt ochrony dróg oddechowych przystąpili do przeszukiwania budynku. Osoba znajdująca się w środku budynku została ewakuowana po czym ratownicy udzielili jej kwalifikowanej pierwszej pomocy. 
 
Na szczęście były to tylko ćwiczenia, które zostały przeprowadzone przez druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sypniewie !
 

Czy podobał się tobie artykuł ?
TakNie
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: