Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar motocykla w Wąwelnie

W sobotę 15 czerwca po godzinie 10 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze motocykla w miejscowości Wąwelno.

Na miejsce zadysponowano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sośnie. Na miejscu okazało się, że na ulicy Długiej kierujący jednośladem 34-letni mężczyzną wpadł w poślizg na plamie oleju, a następnie się wywrócił. W momencie wywrócenia doszło do wycieku paliwa, a następnie zapłonu i pożaru motocykla. Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala na obserwację.

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • OSP Sośno (GBA Iveco)
  • Pogotowie Ratunkowe
  • Policja
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony