Ostatnie wpisy

Pożar mieszkania w Dorotowie (zdjęcia)


W niedzielę 5 grudnia br, około godziny 22 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze w jednym z budynków wielorodzinnym w miejscowości Dorotowo gm. Więcbork. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sypniewie oraz zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim.

Na miejscu okazało się, że pali się mieszkanie na pierwszym piętrze. Strażacy ubrani w Aparaty Ochronne Układu Oddechowego przystąpili do gaszenia pożaru. W mieszkaniu spaliła się drewniana podłoga przy piecu kaflowym i zgromadzone wokół niego materiały. Z mieszkania została wyniesiona także butla z gazem. Jak się okazało w trakcie wybuchu pożaru w mieszkaniu nikt nie przebywał. Pozostali mieszkańcy budynku zostali ewakuowani na zewnątrz jeszcze przed przybyciem straży pożarnej. Straty oszacowano na 3000 zł., przyczyną pożaru były nieprawidłowo składowane materiały palne wokół pieca.

SiS:

  • OSP Sypniewo (GCBA Jelcz)
  • OSP Sypniewo (GBA Man)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • Policja
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: