Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar kotłowni. Na miejscu 5 zastępów straży pożarnej

W środę, 12 kwietnia przy ulicy Wyzwolenia w Paterku doszło do pożaru kotłowni z drewnem w budynku mieszkalnym. Akcja gaśnicza trwała godzinę.

Pożar zauważono około godz. 10.00. Zadysponowano pięć zastępów straży pożarnej: cztery z JRG w Nakle i jeden zastęp OSP Paterek. Na miejscu obecne były także ZRM oraz policja.

Po przybyciu na miejsce zastano rozwinięty pożar w kotłowni, w podpiwniczeniu budynku mieszkalnego. Panowało ogromne zadymienie. Strażacy pracowali przy użyciu sprzętu do ochrony dróg oddechowych. Pożar udało się szybko zlokalizować, dzięki czemu ogień nie rozprzestrzenił się na wyższe kondygnacje budynku – poinformował st. kpt. Bartosz Walkowiak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle nad Notecią. 

W czasie pożaru, pomocy medycznej wymagała jedna osoba. To mieszkanka, która nie przebywała w budynku, ale weszła do obiektu w trakcie pożaru. – Kobieta podtruła się dymem. Obecny na miejscu Zespół Ratownictwa Medycznego udzielił jej pomocy medycznej – poinformował st. kpt. Bartosz Walkowiak. – Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było nieprawidłowe przechowywanie materiału palnego przy piecu – dodał.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony