Ostatnie wpisy

Pożar hurtowni mięsa w Nakle. Na miejscu ponad 11 zastępów straży pożarnej (wideo)


Dzisiaj, kilka minut po godzinie 15 do straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze hurtowni mięsa przy ulicy Staszica w Nakle.

Na chwilę obecną na miejsce pożaru skierowano ponad 11 zastępów, w tym m.in. OSP Cukrownia Nakło, OSP Nakło, OSP Jadwiżyn, OSP Paterek i OSP Anieliny. Z informacji przekazanych przez mł. bryg. Piotr Cholerzyński z KP PSP w Nakle wynika, że pali się część hali produkcyjnej. Pożar już się nie rozprzestrzenia. Został opanowany. Strażacy dokonują prac rozbiórkowych dachu. Jak zapewnił nas mł. bryg. Cholerzyński w momencie wybuchu pożaru wewnątrz nikt się nie znajdował. 

źródło: powiat24.pl

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: