Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar hal w Zakrzewie. Dym widoczny z kilku kilometrów

Wczoraj 16 maja br., w godzinach popołudniowych w miejscowości Zakrzewo w powiecie Złotowskim doszło do pożaru na terenie jednej z firm produkcyjnych.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia rozpoznano że pala się 3 magazyny wypełnione wyrokami drewnianymi oraz sprzętem do obróbki drewna, całość obiera ogniem oraz magazyn w sąsiedniej firmie gdzie ogień przedostał się na poddasze. W pierwszej fazie podano 3 prądy wody jeden w obronie przylegającej hali, a następne dwa w natarciu na palące się obiekty aby ograniczyć rozwój pożaru. Po sukcesywnym dojeździe sił i środków z terenu powiatu Złotowskiego wprowadzano kolejne prądy gaśnicze w natarciu oraz roty do działań gaśniczych. Po zlokalizowaniu pożaru przystąpiono do częściowej rozbiórki poszycia dachowego. Po około 4 godzinach działania zakończono. Na miejscu akcją kierował Pełniący Obowiązki Komendanta Powiatowego PSP w Złotowie st.kpt. Krzysztof Olczak.

Ze względu na bardzo mocne zadymienie, dym był widoczny z kilku kilometrów. Jak udało nam się dowiedzieć w wyniku pożaru na szczęście nikt nie został poszkodowany. Z pożarem walczyło 19 zastępów straży pożarnej. Więcej szczegółowych informacji niebawem. 

częściowo tekst: OSP ZakrzewoPostaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony