Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar fermy drobiu w Gostycynie. Dym widoczny był z kilku kilometrów [zdjęcia]

W piątek 15 lipca br, po godzinie 15 Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tucholi odebrała zgłoszenie o pożarze w miejscowości Gostycyn. Na miejsce zadysponowano liczne siły i środki z terenu powiatu tucholskiego. Jak się okazało, doszło do pożaru fermy drobiu. Słup czarnego i gęstego dymu był widoczny z kilku kilometrów. 

Dym widoczny z okolic Wałdowa w powiecie sępoleńskm

Jak informują strażacy w momencie przybycia na miejsce pierwszych zastępów straży kurnik o wymiarach 100×15 objęty był całkowicie ogniem. Niestety w pożarze spłonęły kurczęta liczone w tysiącach sztuk. Na chwilę obecną nie wiadomo jak doszło do zaprószenia ognia.

Reklama
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony

%d bloggers like this: