Ostatnie wpisy

Pożar domu jednorodzinnego w Trzeciewnicy

Dzisiaj nad ranem w jednym z domów jednorodzinnych w Trzeciewnicy wybuchł pożar. Paliło się poddasze.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło o godzinie 6.27. na stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle. Na miejsce przybyło 6 zastępów straży pożarnej. Pożar gasiły: trzy jednostki JRG nr 1 w Nakle oraz 3 zastępy z OSP Nakło, OSP Cukrownia Nakło i OSP Ślesin. Po przybyciu na miejsce strażacy zastali palące się poddasze budynku, w którym zamieszkiwała jedna osoba. Natychmiast przystąpiono do działań gaśniczych. Po ugaszeniu ognia przystąpiono do rozbiórki nadpalonej konstrukcji dachu.

Pożar zlokalizowany został bardzo szybko. Sytuacja została opanowana. Brak osób poszkodowanych – poinformował kpt. Bartosz Walkowiak – oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Nakle.

źródło: powiat24.pl
fot. kurier-nakielski.pl, JRG NakłoCzy podobał się tobie artykuł ?
TakNie
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Najbliższe wydarzenia

Polecane strony

%d bloggers like this: