Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar domu jednorodzinnego i garażu w Dźwiersznie Wielkim

W niedziele 23 kwietnia br, po godzinie 16 do strażaków wpłynęło zgłoszenie o pożarze domu w miejscowości Dźwierszno Wielkie, gmina Łobżenica. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobżenicy oraz zastępy z JRG 2 Piła, JRG Złotów, podnośnik z OSP Wyrzysk, OSP Dźwierszno, OSP Luchowo. Na miejscu okazało się, że pali się budynek jednorodzinny wraz z garażem, w którym znajdują się samochody. 

Pożar wybuchł w domu jednorodzinnym.

Ogień pojawił się w garażu. Spłonęły dwa samochody. Na miejscu pracuje siedem zastępów straży pożarnejmówi asp. Matusz Kentzer z KP PSP w Pile.

Niestety, straty materialne to nie wszystko. Podczas pożaru poszkodowana została jedna osoba.

Jedna osoba doznała oparzeń ciała. Prawdopodobnie jest to właściciel garażu, który próbował ratować swoje mieniedodaje asp. Mateusz Kentzer.

źródło: pila nasze miasto
fot. OSP Łobżenica, OSP Luchowo, OSP Wyrzysk


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony