Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar budynku niezamieszkałego w Tuszkowie (zdjęcia)

W poniedziałek 3 lipca br., krótko przed godziną 4 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku niezamieszkałego w miejscowości Tuszkowo w gminie Sośno. Na miejsce zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sośnie i Sitnie. Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów okazało się, że budynek objęty jest praktycznie całkowicie ogniem.

Jak udało nam się dowiedzieć, straty szacowane są na około 350 tys. zł. Na chwilę obecną nie są znane przyczyny pożaru. W pożarze na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejscu łącznie pracowało 6 zastępów straży pożarnej. 

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GCBA Scania)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (SH Volvo)
  • OSP Sośno (GBA Iveco)
  • OSP Sośno (GBA StarMan)
  • OSP Sitno (SLKw Mercedes-Benz Sprinter)
  • Policja
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony