Ostatnie wpisy

Pożar budynku gospodarczego w w Ślesinie

Dzisiaj, 13 stycznia o godz. 4.59 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Nakle otrzymał zgłoszenie o palącym się budynku gospodarczym w Ślesinie znajdującym się przy domu mieszkalnym.

Na miejsce zadysponowano łącznie cztery zastępy straży pożarnej, m.in. 3 zastępy z JRG nr 1 w Nakle oraz OSP Ślesin. Na miejsce przybyli również policjanci. Po przybyciu na miejsce, strażacy zastali palące się deski, które znajdowały się w budynku gospodarczym – poinformował nas kpt. Bartosz Walkowiak – oficer prasowy PSP w Nakle.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca działań i ugaszeniu desek. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a straty są niewielkie. Akcja gaśnicza trwała niespełna godzinę.

źródło: powiat24.pl

Czy podobał się tobie artykuł ?
TakNie
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: