Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar budynku gospodarczego w Rogalinie (FOTO/VIDEO)

W niedzielę 19 maja br, krótko przed godziną 11, na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Rogalin gm. Sośno. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim, Ochotniczą Straż Pożarną w Sośnie, Sitnie, Wielowiczu oraz Więcborku. Na miejscu okazało się, że cały budynek gospodarczy objęty jest ogniem. W budynku przechowywana była słoma, drewno i samochód marki Aixam.

Spłonęła cała konstrukcja dachu, pojazd, wyposażenie i sprzęt warsztatowy. Straty oszacowano na 100 tys. zł, z czego 80 tys. zł to budynek. – informuje oficer prasowy PSP w Sępólnie, st. kpt. Robert Liss.

SiS:

  • JRG Sępólno Kraj. (GBA Renault)
  • JRG Sępólno Kraj. (GCBA Scania)
  • OSP Sośno (GBA Iveco)
  • OSP Sośno (GBA StarMan)
  • OSP Sitno (GLM Mercedes)
  • OSP Wielowicz (GLM Żuk)
  • OSP Więcbork (GCBA MAN) 
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony