Ostatnie wpisy

Pożar budynku gospodarczego w gminie Łobżenica


Wczoraj około godziny 14 doszło do bardzo dużego pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Wiktorówko, gmina Łobżenica. Na miejsce zadysponowano straże pożarne z powiatu złotowskiego, nakielskiego i pilskiego.

Słup dymu unoszący się nad gospodarstwem był widoczny z odległości kilku kilometrów. Ogniem zajęty był jeden z budynków gospodarskich, mieszczący się w dość zwartej zabudowie. Ze wstępnych informacji wynika, że w zdarzeniu ucierpiały trzymane w obiekcie zwierzęta. Na miejscu trwa akcja gaśnicza i porządkowanie terenu. Przyczyny i okoliczności pożaru nie są jak na razie znane. Obszerna fotorelacja na portalu https://zlotowskie.pl/zdjecie/4224804

źródło: zlotowskie.pl

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: