Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar budynków gospodarczych oraz domu

W piątek przed godz. 15:00 w Osowcu, gm. Zakrzewo doszło do pożaru budynku mieszkalnego oraz budynków gospodarczych. Na miejsce zadysponowano liczne siły i środki.

Na miejsce zadysponowano zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Złotowie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Zakrzewie, Lipce, Głomsku, Świętej oraz Osowa. Na miejscu okazało się, że m.in. objęte ogniem poddasze budynku domu jednorodzinnego. W zdarzeniu na szczęście nikomu nic się nie stało. 

źródło/foto: OSP Zakrzewo


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony