Ostatnie wpisy

Poważny wypadek w powiecie nakielskim! 6 osób zabranych do szpitala (zdjęcia)


Groźny wypadek w Żurczynie

Na wysokości Żurczyna, tuż przed godziną 20:30 doszło do zderzenia dwóch aut osobowych podaje portal itvszubin.pl. Jak poinformował nas mł. bryg. Piotr Cholerzyński z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią, udział w zdarzeniu drogowym brało 6 osób i wszystkie te osoby zostały poszkodowane i przetransportowane do szpitali. Wśród poszkodowanych jest troje dzieci.

Droga na czas działań była całkowicie zablokowana.

Z poczynionych działań przybyli na miejsce policjanci ustalili, że – kierujący pojazdem osobowym marki Skoda Fabia, mieszkaniec Bydgoszczy, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z samochodem marki Kia. Wszystkie osoby uczestniczące w zdarzeniu zostały przetransportowane do szpitali na badania. Czynności prowadzone w kierunku wypadku drogowego – informuje podkom. Justyna Andrzejewska – oficer prasowy KPP w Nakle.

źródło: itvszubin.pl

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: