Reklama

Ostatnie wpisy

Poważny wypadek w Obkasie na DK25 [zdjęcia]

W sobotę 13 maja br., około godziny 10:30 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowy na drodze krajowej nr. 25 na odcinku Kamień Krajeński – Zamarte. Na miejsce zadysponowano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieniu Krajeńskim. Na miejscu okazało się, że na wysokości miejscowości Obkas doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym marki Skoda.

W skutek zderzenia poszkodowany został mężczyzna – kierowca motocykla, który został z licznymi obrażeniami przetransportowany przez przybyły na miejsce śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Ratownik2) do szpitala w Bydgoszczy. Natomiast osobówką podróżowały dwie osoby, którym na szczęście nic się nie stało. Na czas akcji droga krajowa nr. 25 Kamień Krajeński – Człuchów jest zablokowana. Służby na miejscu wyznaczyły objazd dla kierowców.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony