Reklama

Ostatnie wpisy

Powalone drzewa i dachowanie Toyoty

Powalone drzewa i dachowanie – strażacy z powiatu sępoleńskiego mieli dziś ręce pełne roboty. Od godzin porannych na naszą skrzynkę email trafiały zdjęcia od czytelników odnośnie zdarzeń drogowych na drogach powiatu. Były to w większości zdarzenia w których nie interweniowały służby ratownicze. Natomiast w godzinach popołudniowych doszło do kilku interwencji straży pożarnej. Interwencje głownie dotyczyły połamanych konarów drzew m.in. na trasie Śmiłowo – Pęperzyn, w Sypniewie na ulicy Kasztanowej interweniowali również strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sypniewie.

W dniu dzisiejszym (poniedziałek) około godziny 18:15 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego na trasie Kamień Krajeński – Zamarte (DK25). Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastęp z Jednostki Operacyjno-Technicznej w Kamieniu Krajeńskim. Na miejscu okazało się, że w miejscowości Nowa Wieś samochód osobowy marki Toyota wypadł z drogi i dachował. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na czas akcji na miejscu prowadzony był ruch wahadłowy.

fot. OSP Sypniewo/JOT Kamień Krajeński

SiS biorące udział w dzisiejszych interwencjach w powiecie sępoleńskim:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GLBA Renault)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • JOT Kamień Krajeński (GBA Renault)
  • OSP Więcbork (SLRt Lublin)
  • OSP Sypniewo (GBA MAN)
  • OSP Witkowo
  • Policja
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony

%d bloggers like this: