Ostatnie wpisy

Potrącenie kobiety na pasach! Kobieta zabrana do szpitala


W czwartkowe popołudnie, 18 listopada 2021 roku doszło do potrącenia osoby pieszej w Trzeciewnicy (gm. Nakło) przez kierowcę samochodu osobowego marki Audi.

Na miejscu pracowała straż miejska. Do działań wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policję w celu ustalenia przyczyn i okoliczności.

Jak poinformowała nas podkom. Justyna Andrzejewska – oficer prasowy KPP w Nakle – kierujący samochodem audi a3 nie ustąpił pierwszeństwa pieszej znajdującej się na przejściu i ją potrącił. 

Kobieta została przebadana przez lekarza z ZRM i w stanie dobrym przetransportowano ją do szpitala, jednak kobieta wypisała się z niego na własne żądanie.

Kierującemu zatrzymano blankiet prawa jazdy za rażące naruszenie przepisów drogowych, a w sprawie prowadzone będą czynności wyjaśniające – dodała podkomisarz.

źródło: powiat24.pl

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: