Reklama

Ostatnie wpisy

Poszukiwany 61-latek, mieszkaniec Sępólna jest już w więzieniu

Sępoleńscy mundurowi zatrzymali 61-latka, który za przestępstwa, jakie miał na sumieniu, powinien przebywać w zakładzie karnym. Wczoraj trafił za więzienne kraty, gdzie spędzi najbliższe osiem miesięcy.

61-letni mieszkaniec Sępólna Krajeńskiego miał do odbycia karę pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa. Mężczyzna jednak postanowił odwlec w czasie  wizytę w więziennych murach i zignorował postanowienie sądu. Jego postępowanie przyczyniło się do tego, że sąd wydał na niego nakaz doprowadzenia. Wczoraj (05.04.2023) policjanci zatrzymali poszukiwanego sępolanina w miejscu jego zamieszkania, skąd trafił do więziennej celi. 61-latek więzienne mury opuści dopiero za osiem miesięcy, gdy odbędzie zasądzoną karę.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony