Reklama

Ostatnie wpisy

Poszukiwana zatrzymana przez sępoleńskich policjantów

Patrolowcy z Więcborka i Sępólna Krajeńskiego zatrzymali 49-latkę poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa, które popełniła w przeszłości. Kobieta trafiła za kratki, gdzie spędzi najbliższe 100 dni.

W środę (08.03.23) policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego zrealizowali nakaz doprowadzenia kobiety poszukiwanej przez tucholski sąd. 49-letnia mieszkanka gminy Więcbork była poszukiwana w związku z orzeczoną karą pozbawienia wolności na okres 100 dni. Kobieta unikała tej kary do wczorajszego wieczora. Policjanci zatrzymali ją w jednym z mieszkań na terenie gminy Więcbork. 49-latka została przewieziona do policyjnego aresztu, skąd trafiła do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 100 dni.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony