Reklama

Ostatnie wpisy

Poszukiwana 35-latka najbliższe miesiące spędzi w więzieniu

Dzielnicowi to policjanci, którzy utrzymują najbliższy kontakt ze społecznością lokalną. Na bieżąco prowadzą rozpoznanie w przydzielonym im rejonie służbowym i niejednokrotnie podczas realizacji swoich zadań ujawniają osoby ukrywające się przed organami ścigania. Tak też było i tym razem. Dzielnicowi zatrzymali 35-latkę poszukiwaną przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności.  

Do zdarzenia doszło w środę (19.04.2023) w godzinach wieczornych. Sępoleńscy dzielnicowi udali się do Wałdówka (gmina Sępólno Krajeńskie) gdzie postanowili sprawdzić jedną ze znajdujących się tam posesji. Z informacji które otrzymali wynikało, że pod sprawdzanym adresem może przebywać poszukiwana kobieta. Na miejscu mundurowi zastali ukrywającą się przed organem ścigania 35-letnią kobietę. Mieszkanka powiatu sępoleńskiego została zatrzymana i przewieziona do policyjnej celi, skąd trafi do zakładu karnego. Zgodnie z postanowieniem sądu, 35-latka za popełnione wcześniej przestępstwo w zakładzie penitencjarnym spędzi najbliżej pół roku.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony