Reklama

Ostatnie wpisy

Poszukiwana 32-letnia mieszkanka Debrzna. Policja prosi o pomoc!

Komenda Powiatowa Policji w Człuchowie prowadzi intensywne poszukiwania 32-letniej mieszkanki Debrzna, która dzisiaj rano opuściła swoje mieszkanie i do tej pory nie ma z nią kontaktu.

Katarzyna Oldenburg ostatni raz była widziana o godzinie 8:00, kiedy wychodziła z domu. W chwili zaginięcia miała na sobie czarne getry, czarne buty materiałowe oraz ciemną bluzkę. Zabrała ze sobą czarny plecak.

Kobieta jest szczupłej sylwetki, ma 166 cm wzrostu, długie ciemne blond włosy sięgające lekko za ramiona. Jej bliscy są zaniepokojeni i proszą o pomoc w jej odnalezieniu.

Policja apeluje do wszystkich osób, które mogą posiadać informacje na temat aktualnego miejsca pobytu Katarzyny, o kontakt. Można dzwonić bezpośrednio do Komendy Powiatowej Policji w Człuchowie pod numerem telefonu 47 74 25 722, na numer alarmowy 112 lub zgłosić się do najbliższej jednostki Policji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony