Reklama

Ostatnie wpisy

Poranny pożar w powiecie nakielskim. W akcji 8 zastępów straży

Dziś w godzinach rannych w Starym Jarużynie doszło do pożaru garażu i części poddasza przyległego budynku. W akcji gaśniczej uczestniczyło kilka zastępów straży pożarnej.

Do pożaru doszło tuż przed godziną 5.00. Na miejsce udały się osiem zastępów: dwa z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nakle, jeden z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Szubinie oraz OSP Nakło, OSP Paterek, OSP Cukrownia Nakło, OSP Tur i OSP Szubin.

Więcej informacji wkrótce.

źródło: powiat24.pl
fot. OSP Paterek / OSP Nakło

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony