Ostatnie wpisy

Poranny pożar stolarni w Witkowie [zdjęcia]


W czwartek 7 kwietnia br, krótko przed godziną 6 rano na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze stolarni w miejscowości Witkowo, gm. Kamień Krajeński. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieniu Krajeńskim, Witkowie oraz Płociczu. Na miejscu okazało się, że doszło do pożaru w pomieszczeniu magazynku chemii dziennej. Ze względu na silne zadymienie na hali, strażacy ubrani w aparaty ochrony dróg oddechowych przystąpili do gaszenia pożaru.

W pożarze spaleniu uległo pomieszczenie magazynowe w którym znajdował się m.in. wyciąg spalin, rozdzielnia elektryczna, regały oraz lampy.

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GCBA Scania)
  • OSP Kamień Krajeński (GBA Renault)
  • OSP Płocicz (GCBA Jelcz)
  • OSP Witkowo (GLM Volkswagen)
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: