Reklama

Ostatnie wpisy

Poranny pożar pustostanu w Lubczy (zdjęcia)

W piątek 7 czerwca br., krótko po godzinie 5 nad ranem na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze pustostanu w miejscowości Lubcza w gminie Więcbork.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim, dwa z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sypniewie oraz zastęp z Lubczy. Ze wstępnych informacji wynikało, że w pustostanie może znajdować się jedna osoba. Po przyjeździe na miejsce pierwszych zastępów okazało się, że w budynku panuje silne zadymienie. Strażacy ubrani w aparaty ochronne dróg oddechowych przystąpili do zlokalizowania i ugaszenia źródła ognia, a następnie przeszukania budynku. Jak się okazało, budynek był pusty. Spaleniu głównie uległo pomieszczenie kuchenne i pokój.

SiS:

  • OSP Sypniewo (GCBA Jelcz)
  • OSP Sypniewo (GBA Man)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GCBA Scania)
  • OSP Lubcza (GLM Volkswagen)
  • Pogotowie Ratunkowe
  • Policja
5 1 głosować
Ocena artykułu
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subscribe
Powiadom o

Warning: Attempt to read property "ID" on bool in /home/server825871/ftp/migracja/wiecbork112.xaa.pl/public_html/wp-content/plugins/pie-register/pie-register.php on line 8081
guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony

0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, proszę o komentarz.x