Reklama

Ostatnie wpisy

Poranny pożar domu i samochodu. Na miejscu pracowało 50 strażaków.

Dzisiejszy, mroźny poranek był nieszczęśliwy dla kolejnej rodziny z powiatu złotowskiego. W Buntowie doszczętnie spłonęła szopa z zaparkowanym w środku autem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wczesnym porankiem. Chociaż zgłoszenie wpłynęło po godz. 7:00, to jak dowiadujemy się z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie, pożar mógł powstać nawet dwie godziny wcześniej.

Wstępne informacje, które dopływały do strażaków były takie, że w Buntowie pali się szopa z opałem. Jednak po dojechaniu na miejsce pierwszych jednostek okazało się, że wewnątrz znajduje się samochód osobowy, a ogień zaczął już zajmować dach budynku mieszkalnego znajdującego się obok.

Dodatkowym utrudnieniem dla strażaków okazały się panele fotowoltaiczne, znajdujące się na dachu domu – podczas interwencji groziły one porażeniem prądem interweniujących.

Szopa wraz z samochodem doszczętnie spłonęła. Z części mieszkalnej zostały ewakuowane dwie dorosłe osoby, na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejscu działało blisko 50 strażaków z jednostek z Kleszczyny, Łobżenicy, Złotowa, Radawnicy, Świętej, Krajenki czy Podróżnej.

 

info: KPPSP Złotów/ zlotowskie.pl
foto: KPPSP Złotów / OSP Radawnica

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony

%d