Reklama

Ostatnie wpisy

Policyjny pościg za Toyotą zakończył się kraksą

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi kierowcy toyoty, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a jego próba ucieczki zakończyła się w sąsiednim powiecie. Po zatrzymaniu mężczyzny okazało się, że miał sądowy zakaz kierowania pojazdami i decyzję o cofnięciu uprawnień. Jakby tego było mało w jego samochodzie funkcjonariusze znaleźli jeszcze marihuanę.

W miniony wtorek (04.06.24) około godziny 15:30 policjanci sępoleńskiej drogówki pełniąc służbę na terenie miejscowości Mała Cerkwica (gmina Kamień Krajeński) postanowili zatrzymać do kontroli drogowej pojazd marki Toyota Auris. Kiedy funkcjonariusze wydali polecenie do zatrzymania, kierowca zignorował to i zaczął uciekać. Policjanci przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych podjęli próbę zatrzymania kierującego. Niebezpieczną jazdę uciekinier zakończył w Małym Mędromierzu (powiat tucholski), gdzie stracił panowanie nad autem i uderzył w barierę energochłonną. Okazało się, że za kierownica siedział 37-letni mieszkaniec Bydgoszczy. Powodem, dla którego próbował uniknąć policyjnej kontroli był fakt, że w marcu 2023 roku zostały mu cofnięte uprawnienia do kierowania, a w maju br. sąd zakazał mu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Mundurowi, sprawdzając wnętrze auta, ponadto zabezpieczyli należące do niego dwa woreczki strunowe ze śladową ilością marihuany.

Bydgoszczanin został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Wczoraj (05.06.2024) podejrzany usłyszał zarzuty. Mężczyzna odpowie teraz za kierowanie samochodem wbrew zakazowi sądowemu i mimo wydania decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień, niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz posiadania śladowej ilości narkotyków. Teraz o jego przyszłości zadecyduje w najbliższym czasie sąd. Za popełnienie tych przestępstw grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

źródło: KPP Sępólno

4.7 3 głosuj
Ocena artykułu
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subscribe
Powiadom o

Warning: Attempt to read property "ID" on bool in /home/server825871/ftp/migracja/wiecbork112.xaa.pl/public_html/wp-content/plugins/pie-register/pie-register.php on line 8081
guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony

0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, proszę o komentarz.x