Reklama

Ostatnie wpisy

Policyjny pościg w Sępólnie Krajeńskim

Policjanci sępoleńskiej drogówki zatrzymali 44-latka, który kierując mercedesem nie zatrzymał się do kontroli i rozpoczął ucieczkę. Po brawurowej jeździe, kiedy mężczyzna trafił w ręce funkcjonariuszy okazało się, że posiada sądowy zakaz kierowania pojazdami. Jeszcze tego samego dnia pirat drogowy usłyszał zarzuty i teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W sobotę (21.09.19) około godziny 13:00 policjanci sępoleńskiej drogówki w trakcie patrolu na ulicy Kościuszki w Sępólnie Krajeńskim zauważyli kierującego mercedesem, który z uzyskanych wcześniej przez nich informacji może posiadać sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Funkcjonariusze postanowili natychmiast zatrzymać pojazd i skontrolować jego kierowcę. Mężczyzna siedzący za kierownicą mercedesa, pomimo użytych przez mundurowych sygnałów  świetlnych i dźwiękowych nie zatrzymał się do kontroli, a wręczy przyspieszył. Uciekając dalej ulicami miasta nieodpowiedzialny kierowca za nic miał przepisy ruchu drogowego. Do pościgu za nieobliczalnym kierowcą dołączyły również pobliskie patrole. W pewnym momencie jeden z patroli widząc, że ścigany mercedes nie zamierza się zatrzymać, zablokował mu drogę ucieczki. Wówczas kierowca wjechał na teren pobliskiej posesji, gdzie został natychmiast zatrzymany. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych, mundurowi potwierdzili, że 44-letni sępolanin posiada aktywny zakaz kierowania pojazdami. Pirat drogowy trafił na komendę, gdzie tłumaczył się ze swojego zachowania. Jeszcze tego samego dnia, mężczyzna usłyszał zarzuty za nie zatrzymanie się do kontroli drogowej oraz naruszenie zakazu sądowego. Dodatkowo odpowie za popełnione wykroczenia.

Autor: asp. Małgorzata Warsińska
źródło: KPP Sępólno Krajeńskie
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony