Reklama

Ostatnie wpisy

Policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn

​​​​​​​Jednym z zadań, które realizują policjanci w trakcie codziennej służby jest zatrzymywanie osób ukrywających się przed organami ścigania. Tylko wczoraj policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy byli poszukiwani do odbycia kary pozbawienia wolności.

W środę (10.05.2023), w przeciągu 15 minut, w ręce sępoleńskich funkcjonariuszy wpadło dwóch przestępców ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Obaj zostali zatrzymani w  miejscu swojego zamieszkania.

Pierwszego z nich, w wieku 41 lat, mundurowi zatrzymali krótko przed godziną 20:00. Mieszkaniec Sępólna Krajeńskiego poszukiwany był na podstawie Nakazu Doprowadzenia Sądu Rejonowego w Tucholi za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał do odbycia karę roku pozbawienia wolności.

Niespełna 15 minut później, inny patrol policji , zatrzymał drugiego z poszukiwanych. Był nim 46-letni mieszkaniec Więcborka. On z kolei uchylał się przed wymiarem sprawiedliwości za przestępstwo niealimentacji. Więcborszczanin za kratami więzienia spędzi najbliższe 3 miesiące.

Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu, skąd trafią do zakładu karnego.

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.

Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji.

Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości  o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony