Ostatnie wpisy

Policjanci zatrzymali dwóch kierowców bez prawa jazdy


W miniony weekend policjanci zatrzymali dwóch kierujących z cofniętymi uprawnieniami. Na jednym z nich, dodatkowo ciążył sądowy zakaz kierowania pojazdami. Teraz obaj będą musieli odpowiedzieć za swoje zachowanie przed sądem.

Policjanci zatrzymali dwóch kierowców bez prawa jazdy. W miniony weekend policjanci zatrzymali dwóch kierujących z cofniętymi uprawnieniami. Na jednym z nich, dodatkowo ciążył sądowy zakaz kierowania pojazdami. Teraz obaj będą musieli odpowiedzieć za swoje zachowanie przed sądem.

Pierwszy z nieodpowiedzialnych kierujących został zatrzymany przez kamieńskich policjantów w sobotę (11.06.22) około godziny 11, na ulicy 14-go Lutego w Kamieniu Krajeńskim. 47-letni mieszkaniec miasta poruszał się samochodem osobowym wbrew orzeczonemu przez sąd zakazowi kierowania pojazdami oraz pomimo decyzji starosty o cofnięciu mu uprawnień.

Z kolei drugi z zatrzymanych mężczyzn, wpadł w ręce funkcjonariuszy ruchu drogowego w niedzielę (12.06.22) przed godzina 9, na ulicy Chojnickiej w Sępólnie Krajeńskim. 34-latek podobnie jak jego poprzednik, kierował motocyklem pomimo cofniętych mu przez starostę uprawnień za przekroczenie limitu 24 punktów. Dodatkowo podczas kontroli okazało się, że pojazd, którym jechał, nie ma ważnego badania technicznego, ani polisy OC. W związku z tym mundurowi zadecydowali o zatrzymali mu dowód rejestracyjnego. Teraz obaj niebawem usłyszą zarzuty za popełnione przestępstwo, a o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: