Ostatnie wpisy

Policjanci szukają świadków potrącenia pieszego w Nakle nad Notecią


Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią poszukują osób, które mogą pomóc przy ustaleniu okoliczności oraz przebiegu zdarzenia, do jakiego doszło 8 listopada br. na ul. Klimackiego w Nakle.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią poszukują świadków potrącenia pieszego. Do zdarzenia doszło 8 listopada br. około godziny 18.30 na przejściu dla pieszych na ul. Klimackiego w Nakle .

Osoby, które widziały opisaną sytuację proszone są o kontakt z prowadzącą postępowanie asp. szt. Stefanią Stawicką pod numerem telefonu 47 75 29 288.

p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią mł. asp. Zofia Wrzeszcz

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: