Reklama

Ostatnie wpisy

Policjanci pomogli potrzebującej pomocy 16-latce

Policjanci z komisariatu w Mroczy pomogli nastolatce, która najprawdopodobniej doznała wstrząsu anafilaktycznego. Funkcjonariusze, bez chwili namysłu, przewieźli potrzebującą pomocy dziewczynę do najbliższej przychodni, gdzie w porę ją otrzymała. Jeszcze tego samego dnia skontaktowała się z nimi matka 16-latki, która poinformowała, że córka czuje się dobrze i jednocześnie podziękowała za troskę.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu (20.06.24). Dwoje policjantów z komisariatu w Mroczy, powiat nakielski, tj. st. sierż. Szymon Szcześniewski oraz st. post. Natalia Tamas, w drodze na szkolenie strzeleckie, zauważyło w miejscowości Łochowo w powiecie bydgoskim stojące na przystanku kobietę i nastolatkę. Młodsza z nich płakała, miała wyraźne zaburzenia równowagi i była blada na twarzy. Policjanci, podejrzewając, że dziewczyna może potrzebować pomocy, zatrzymali się przy nich. Po krótkiej rozmowie wszystko było jasne.

Nastolatka oświadczyła, że bardzo źle się czuje, ma problemy z oddychaniem, nudności oraz zawroty głowy. Policjanci, bez chwili wahania zaprosili, dziewczynę, a także jej matkę do radiowozu i zawieźli do pobliskiej przychodni. Tam okazało się, że 16-latka najprawdopodobniej doznała wstrząsu anafilaktycznego.

Na szczęście, dzięki policjantom, w porę trafiła pod opiekę lekarzy, którzy udzielili jej specjalistycznej pomocy.

Jeszcze tego samego dnia z funkcjonariuszami skontaktowała się mama nastolatki, która poinformowała ich, że córka czuje się dobrze i podziękowała za szybką oraz sprawną reakcję.

źródło: KWP Bydgoszcz

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony