Reklama

Ostatnie wpisy

Policja zatrzymała Rafała Hejsera

Policjanci Wydziału Kryminalnego wspólnie z policjantami Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zatrzymali 32-letniego mieszkańca gminy Zakrzewo poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Złotowie.

Poszukiwany 28 sierpnia ubiegłego roku uczestniczył w wypadku drogowym, w którym śmierć na miejscu poniosła 20-letnia mieszkanka powiatu złotowskiego. 32-letni mieszkaniec gminy Zakrzewo zaraz po zdarzeniu zbiegł z miejsca wypadku i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Trafił do złotowskiego aresztu.

Policjanci jutro będą z nim wykonywać dalsze czynności.

źródło: zlotowskie.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony

%d