Reklama

Ostatnie wpisy

Policja o tragicznych skutkach wypadku na nakielskiej obwodnicy

Policjanci z Nakła pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do jakiego doszło wczoraj na obwodnicy miasta. Po zderzeniu motocykla z autem osobowym 31-letni motocyklista zmarł.

Zgłoszenie o wypadku na nakielskiej obwodnicy dyżurny policji otrzymał wczoraj (27.05.20) przed 19. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci referatu ruchu drogowego i kryminalni nadzorowani przez prokuratora. Śledczy zabezpieczali ślady, prowadzili oględziny i przesłuchiwali świadków.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych kierująca volvo, 18-letnia mieszkanka gminy Sadki, wjechała na skrzyżowanie obwodnicy z ul. Olszewską  i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu od strony Bydgoszczy motocykliście. 31-latek, który prowadził suzuki pomimo podjętej reanimacji zmarł.

Kierująca volvo była trzeźwa. W związku z rażącym naruszeniem przepisów drogowych mundurowi zatrzymali kobiecie blankiet prawa jazdy, a o tym, czy 18-latka go odzyska zdecyduje sąd.

Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku będą wyjaśniane w postępowaniu, jakie pod nadzorem prokuratury prowadzą nakielscy policjanci.

podkom. Justyna Andrzejewska – Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony