Ostatnie wpisy

Podsumowanie działań “Kaskadowy Pomiar Prędkości” na terenie powiatu sępoleńskiego

Zapoznaj się z ofertą reklamową

W piątek policjanci z drogówki na terenie całego kraju prowadzili działania “Kaskadowy pomiar prędkości”. Sępoleńska policja ujawniła podczas akcji 26 kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość.

Ogólnopolskie działania “Kaskadowy pomiar prędkości” prowadzone były od 6:00 do 22:00. Kontrole odbywały się na tej samej drodze, w tym samym czasie, ale na różnych odcinkach. Celem akcji był wzrost bezpieczeństwa na drogach, ponieważ nadmierna prędkość to wciąż jedna z najczęstszych przyczyn groźnych zdarzeń drogowych.

W wyniku przeprowadzonej akcji funkcjonariusze skontrolowali łącznie 40 pojazdów, ujawniając 26 wykroczeń związanych z przekroczeniem prędkości. Zakończyły się one pouczeniem lub postępowaniem mandatowym.  Dodatkowo mundurowi  4 kierowcom zatrzymali dowody rejestracyjne od pojazdów.

Działania tego typu będą cyklicznie kontynuowane przez funkcjonariuszy ruchu drogowego sępoleńskiej komendy.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: