Reklama

Ostatnie wpisy

Płocicz: Samochód osobowy uderzył w budynek mieszkalny

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałek 13 stycznia br. na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Płocicz.

Po godzinie 20 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Płocicz. Na miejsce zadysponowano 2 zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastęp z Jednostki Operacyjno-Technicznej w Kamieniu Krajeńskim. Na miejscu okazało się, że samochód osoby marki Nissan uderzył w budynek mieszkalny znajdujący się tuż przy drodze krajowej. W budynku została zniszczona wierzchnia warstwa ociepleniowa, ale jego konstrukcja nie została naruszona. Straty oszacowano na około 5 tysięcy złotych. Samochodem podróżowały dwie osoby, jedna z nich została przetransportowana przez ZRM do Szpitala Powiatowego w Więcborku.

 

SiS:

  • JRG Sępólno (GLBA Renault)
  • JRG Sępólno (GBA Renault)
  • JOT Kamień Kraj. (GBA Renault)
  • Pogotowie Ratunkowe
  • Policja
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony