Ostatnie wpisy

Płocicz: Przewrócił się ciągnik z przyczepą na DK25


W poniedziałek 24 sierpnia br, krótko przed godzina 11 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Płocicz, gmina Kamień Krajeński. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastęp z Jednostki Operacyjno-Technicznej w Kamieniu Krajeńskim. Na miejscu okazało się, że na poboczu drogi leży ciągnik rolniczy wraz z przyczepą.

Do zdarzenia doszło podczas manewru wyprzedzania, kierowca ciągnika chcąc uniknąć kolizji z samochodem zjechał na pobocze drogi, po czym doszło do przewrócenia.” relacjonuje st.kpt. mgr inż. Robert Liss

W tym groźnie wyglądającym zdarzeniu na szczęście nikomu nic się nie stało. Na czas działań na krajówce występowały utrudnienia w ruchu.

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GLBA Renault)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (Nissan PickUp)
  • JOT Kamień Krajeński (GBA Renault)
  • Policja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: