Ostatnie wpisy

PILNE: Wypadek pod Sępólnem. Na miejscu śmigłowiec LPR. Droga zablokowana ! (zdjęcia)


W poniedziałek 3 stycznia br, krótko przed godzina 8 rano na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Sępólno Krajeńskie – Niechorz, droga krajowa nr. 25. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim. Na miejscu okazało się, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Mitsubishi i Hyundai. 

Hyundaiem podróżował kierowca z dwójką dzieci, natomiast Mitsubishi podróżował tylko kierowca, który na skutek zderzenia został zakleszczony w samochodzie. Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych ewakuowali kierowcę z samochodu. Na miejsce wezwano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – Ratownik2. Łącznie w zdarzeniu poszkodowana została 1 osoba – kierowca Mitsubishi, natomiast pozostałe zostały zabrane na obserwację do szpitala. Na czas akcji droga krajowa nr. 25 była zablokowana.

[USTALENIA POLICJI]

Ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca mitsubishi, jadąc w kierunku Bydgoszczy na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie bokiem pojazdu uderzył w jadącego z naprzeciwka hyundaia – informuje rzeczniczka prasowa KPP Sępólnie Krajeńskim asp. Małgorzata Warsińska.

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (Nissan PickUp)
  • Pogotowie Ratunkowe x2
  • Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
  • Policja

 

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: