Reklama

Ostatnie wpisy

PILNE: Pożar na terenie Zakładu Drzewnego w Kujaniu. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej !

Pożar w warsztacie

Z dotychczas nieustalonych przyczyn około godziny 17.20 doszło do pożaru w jednym z pomieszczeń warsztatowych Zakładu Drzewnego w miejscowości Kujan.

Około 17.20 stanowisko kierowania Komendy Powiatowej PSP w Złotowie poinfromowane zostało o pożarze w Zakładzie Drzewnym w Kujanie. Z uwagi na znaczne zagrożenie pożarowe w tym  zakładzie na miejsce skierowano jedenostki OSP z Kujana i Zakrzewa oraz zastęp ratowników z JRG w Złotowie.

Po przybyciu stwierdzono,że pali się w jednym z pomieszczeń warsztatowych. Działania ratownicze polegały na podaniu prądów wodnych, oddymieniu pomieszczeń oraz obniżeniu temperatury powierzchni dachowej.

Trwa ustalanie strat i  przyczyn pożaru.

 

tekst/foto: zlotowskie.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony