Reklama

Ostatnie wpisy

PILNE: Pali się zakład produkcyjny w Jastrowiu.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 14:00

W hali jednego z zakładów produkcyjnych w Jastrowiu doszło do zadymienia. Na miejscu trwa akcja strażaków. W akcji bierze udział około 15 zastępów straży pożarnej z OSP i PSP. Niebawem więcej informacji.

W hali jednego z zakładów produkcyjnych w Jastrowiu doszło do pożaru stropu – pracownicy firmy zauważyli dym powstały w wyniku zapalenia się pianki poliuretanowej.

Na miejscu działa około pięćdziesięciu strażaków (czternaście zastępów) z jednostek OSP z terenu całego powiatu oraz zawodowcy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie. W akcji są też dwa podnośniki koszowe. Działania zabezpiecza grupa chemiczna z KP PSP w Pile (do zakładu dostarczany jest amoniak).

W hali, w której pracują strażacy panuje duże zadymienie, dlatego działają oni w aparatach ochrony dróg oddechowych. Zapas butli z tlenem przywieźli z komendy. 

Jak informuje Kazimierz Wiebskowski z KP PSP w Złotowie, pożar został zlokalizowany. Po akcji gaśniczej konieczna może być rozbiórka nadpalonych elementów konstrukcyjnych hali.

źródło: Złotowskie.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony