Ostatnie wpisy

#PILNE: Dramat w Kamieniu Krajeńskim. Wnuk zamordował swoich dziadków (zdjęcia/wideo)

Zapoznaj się z ofertą reklamową

Do wstrząsającej zbrodni doszło dziś w Kamieniu Krajeńskim (pow. sępoleński). Wnuk brutalnie zamordował tam własnych dziadków. Na miejscu tej tragedii pracują teraz policjanci oraz prokurator.

Policja mówi bardzo niewiele o szczegółach tragedii. Potwierdziła jedynie, że dziś do komisariatu w Kamieniu Krajeńskim zgłosił się 23-letni mężczyzna i poinformował, że zabił swoich dziadków. 

fot. Wiecbork112.pl

– W czwartek o godz. 10.30 na posterunek policji w Kamieniu Krajeńskim przyszedł 23-letni mężczyzna, który poinformował policjantów, że zabił swoich dziadków. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy potwierdzili to zdarzenie. Zastali zwłoki 74-letniej kobiety i 88-letniego mężczyzny z obrażeniami. Na miejsce przybył prokurator rejonowy w Tucholi, który obecnie nadzoruje czynności wykonywane przez policjantów. Cały czas trwają czynności. Prowadzone są dowody i zabezpieczane są ślady. 23-latek mężczyzna był trzeźwy i został zatrzymany. Na chwilę obecną nie zostały mu postawione żadne zarzuty – informuje nasz portal asp. szt. Aleksandra Bratz z Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, ofiary miały rany kłute, prawdopodobnie od ciosów nożem lub sztyletem. takie przedmioty zostały tam zabezpieczono. Znaleziono także zabitego psa. Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu w Tucholi.

źródło: kanal10.pl
fot. Wiecbork112.pl

 

materiał: kanal10.pl
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: