Reklama

Ostatnie wpisy

Pijany kierowca uderzył w drzewo


Dzisiaj po południu pijany kierowca na trasie Scholastykowo – Łąkie uderzył swoim pojazdem w drzewo. Miał we krwi ponad 3 promile alkoholu

Do zdarzenia doszło około godz. 16:00 w pobliżu wsi Łąkie. Kierujący Fordem Focus nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył swoim pojazdem w przydrożne drzewo.

fot. zlotowskie.pl

Jak się okazało był to 52letni mieszkaniec Debrzna, który po przyjeździe służb zachowywał się dziwnie. Badanie alkomatem wykazało, że miał we krwi ponad 3 promile alkoholu. Nietrzeźwy kierowca nie odniósł w tym zdarzeniu większych obrażeń i został przewieziony do szpitala.

Teraz zostanie skierowany wobec niego wniosek o ukaranie do sądu. Przypomnijmy, że jazda na “podwójnym gazie” zagrożona jest karą do 2 lat pozbawienia wolności. Trzeba się też liczyć z zakazem prowadzenia pojazdów na okres nie krótszy niż 3 lata, a także świadczeniem pieniężnym na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej w wysokości co najmniej 5 tysięcy złotych.

źródło: zlotowskie.pl

Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: