Reklama

Ostatnie wpisy

Pijany kierowca uderzył w barierę energochłonna, gdy uciekał przed Policją

37-latek z gminy Więcbork nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekał policjantom. W trakcie krótkiego pościgu kierowca ściganego forda uderzył w barierę energochłonną na jednym ze skrzyżowań . Mężczyzna był pijany i nie posiadał przy sobie żadnych wymaganych dokumentów.

W minioną  sobotę (22.09.18) około godziny 1:30 policjanci sępoleńskiej drogówki podczas patrolu ulicą Chojnicką w Sępólnie Krajeńskim  zauważyli forda galaxy, który wyprzedzał ciąg pojazdów na dwóch oznakowanych przejściach dla pieszych. Funkcjonariusze postanowili  natychmiast zatrzymać kierowcę do kontroli używając do tego sygnałów świetlnych i dźwiękowych, ale ten zamiast stanąć, przyspieszył i zaczął uciekać. Jego ucieczka nie trwała jednak zbyt długo. Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 25 do miejscowości Piaseczno kierowca chcąc skręcić w lewo  wpadł w poślizg i wjechał wprost w barierę energochłonną. W samochodzie oprócz 37-letniego kierowcy, znajdował się również 31-letni pasażer. Mundurowi wyczuli od mężczyzn wyraźny zapach alkoholu. Przeprowadzone badanie trzeźwości kierującego wykazało u niego dwa promile alkoholu. Nie dość tego, nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem za niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony