Reklama

Ostatnie wpisy

Pijany i bez prawa jazdy

Dzielnicowi zatrzymali 53-letniego mieszkańca gminy Sośno. Mężczyzna kierował samochodem w stanie nietrzeźwości, w dodatku bez prawa jazdy. Kodeks karny przewiduje za popełnienie tego przestępstwa do 2 lat więzienia.

Wczoraj(09.10.19) tuż przed godziną 16:00 dzielnicowi patrolujący miejscowość Szynwałd  zauważyli kierującego renault, którego styl jazdy wzbudził w nich pewne podejrzenia. Postanowili zatrzymać kierowcę do kontroli drogowej. Okazał się nim 53-letni mieszkaniec gminy Sośno. W trakcie sprawdzania kierującego w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Dodatkowo funkcjonariusze wyczuli od niego zapach alkoholu. Badanie stanu nietrzeźwości potwierdziło, że ma on w organizmie ponad 0,6 promila alkoholu. Pojazd którym jechał trafił na parkingu strzeżony, a mężczyzna niebawem odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz brak prawa jazdy. Grozi mu za to do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Autor: asp. Małgorzata Warsińska
KPP Sępólno Krajeńskie
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony

%d