Reklama

Ostatnie wpisy

Pięć osób poszkodowanych, dwie zabrane z miejsca zdarzenia śmigłowcem, w tym 9-letnia dziewczynka

Zderzył się samochód ciężarowy z osobowym. Do wypadku doszło na drodze krajowej numer jedenaście, na odcinku Okonek – Lotyń, na wysokości Brokęcina.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarówki najechał na tył osobówki. Siła uderzenia była duża, auto zostało zepchnięte z jezdni. Poszkodowane zostały osoby podróżujące tym samochodem, dwie w najpoważniejszym stanie zabrano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Była to dziewięcioletnia dziewczynka i starszy mężczyzna. Pozostałych z miejsca zdarzenia zabrały karetki. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało, był trzeźwy. Wypadek miał miejsce około południa. Jego przyczyny bada policja.

 

źródło: zlotowskie.pl

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony