Reklama

Ostatnie wpisy

Pędził na Koronowskiej 102km/h

Policjanci z sępoleńskiej drogówki zatrzymali do kontroli 29-letniego kierowcę opla, który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 52 km/h. Podczas sprawdzania danych sprawcy wykroczenia, okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany i ma sądowy zakaz kierowania pojazdami. Za niestosowanie się do zakazu sądowego grozi mu kara do 5 lat więzienia.

W niedzielę (23.04.2023) około godziny 7:30 funkcjonariusze ruchu drogowego, na ulicy Koronowskiej w Sępólnie Krajeńskim zatrzymali do kontroli kierowcę opla mokki. Mężczyzna na obowiązującej „pięćdziesiątce” jechał z prędkością 102 km/h. W trakcie sprawdzania danych sprawcy wykroczenia, policjanci ustalili, że mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdami mechanicznymi. Dodatkowo był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Łodzi celem odbycia kary pozbawienia wolności w zakładzie karnym. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu, skąd trafił do więziennej celi, gdzie będzie odbędzie zasądzoną karę. 29-latek teraz musi się liczyć także z karą za niestosowanie się do zakazu sądowego. Grozi mu za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony