Palił się dach w tapicerni

Redakcja

Pożar wybuchł dziś rano w Zakrzewie, na terenie jednego z zakładów produkcyjnych. Wezwanie strażacy odebrali o  6:05. 

Na miejscu stwierdzili, że płonie pokrycie dachowe z płyty obornickiej. Pierwsze akcję gaśniczą podjęły osoby przebywające na terenie firmy. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Zakrzewa i Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej ze Złotowa dogasili pożar, sprawdzili i zabezpieczyli miejsce zdarzenia. 

Jak podaje Kazimierz Wiebskowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie, nadpaleniu uległo pokrycie dachowe w promieniu 3- 4 metrów od komina budynku.

źródło: zlotowskie.pl
fot. OSP Zakrzewo

Dodaj komentarz

Next Post

Policjant Służby Kryminalnej Roku 2019 - policjanci z Sępólna Krajeńskiego najlepszą drużyną w eliminacjach (FOTO/WIDEO)

W dniach 6-8 maja 2019 r. w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy odbyły się V wojewódzkie eliminacje konkursu „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2019”. W zmaganiach o tytuł najlepszych funkcjonariuszy pionu kryminalnego rywalizowało 18 czteroosobowych drużyn. W skład każdej ze startujących grup wchodzili policjanci pionu dochodzeniowo–śledczego, operacyjnego, techniki kryminalistycznej oraz funkcjonariusze […]

%d bloggers like this: