Reklama

Ostatnie wpisy

Orzełek. Zderzenie trzech osobówek na krajowej 25

W środę 10 lipca br., po godzinie 9 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na krajowej 25 w miejscowości Orzełek w gminie Kamień Krajeński.

Na miejsce zadysponowano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz po jednym zastępie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieniu Krajeńskim i Orzełku.

Jak informuje rzecznik Sępoleńskiej Policji st. asp. Małgorzata Warsińska ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca pojazdem marki Hyundai 43-letnia mieszkanka powiatu sępoleńskiego nie zachowała bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego marki Audi, którym kierował 54-letni mieszkaniec powiatu bydgoskiego. W wyniku tego najechała na jego tył, który w następstwie uderzył w skręcający w lewo pojazd marki Skoda, którym kierowała 22-letnia kobieta, mieszkanka powiatu sępoleńskiego.

W skutek zdarzenia poszkodowana została jedna osoba – kobieta, która została przetransportowana do szpitala na szczegółowe badania. Na czas akcji na krajowej 25 występowały utrudnienia.

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes)
  • OSP Kamień Krajeński (GBARt Man)
  • OSP Orzełek (GLBA Renault)
  • Pogotowie Ratunkowe
  • Policja
5 1 głosować
Ocena artykułu
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subscribe
Powiadom o

Warning: Attempt to read property "ID" on bool in /home/server825871/ftp/migracja/wiecbork112.xaa.pl/public_html/wp-content/plugins/pie-register/pie-register.php on line 8081
guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony

0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, proszę o komentarz.x