Reklama

Ostatnie wpisy

Ogólnopolski Zlot Samochodów Pożarniczych i Zabytkowych Zakrzewo 2019 [FOTO]

Zlot został zorganizowany po raz pierwszy w 2017 roku – pomysłodawcą jest Michał Falba druh Ochotniczej Straży Pożarnej w Zakrzewie, jak i strażak Państwowej Straży Pożarnej. 

Na zlocie poznajemy historię nie tylko pojazdów zabytkowych, ale również historię działalności Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Państwowej Straży Pożarnej. Każdy znajdzie coś dla siebie, od nowych samochodów pożarniczych po stare klasyki. Również te samochody z czasów PRL mają swój urok i duszę. Podczas zlotu również uczymy, pokazujemy i kształtujemy naszych mieszkańców. Podczas zlotu odbył się także pokaz ratownictwa technicznego z udziałem Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Złotowie. Mieszkańcy mogli zobaczyć jak wygląda przebieg prawdziwej akcji ratowniczo-gaśniczej. Kolejnym etapem była parada samochodów strażackich oraz zabytkowych ulicami Złotowa. Następnie cała impreza przeniosła się do Zakrzewa. Tam odbywały się różnego rodzaju pokazy oraz gry i zabawy dla najmłodszych. Jako redakcja chcemy serdecznie podziękować organizatorom, że mogliśmy kolejny raz objąć patronat medialny nad tak wspaniała imprezą jaką jest Ogólnopolski Zlot Samochodów Pożarniczych i Zabytkowych Zakrzewo 2019. – poniżej fotorelacja.

 

 
 
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony