Reklama

Ostatnie wpisy

Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim

W piątek w sępoleńskiej komendzie Policji odbyła się odprawa roczna. Komendant Powiatowy Policji w Sępólnie Krajeńskim przedstawił i omówił wyniki pracy policjantów za ubiegły rok. W spotkaniu uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Marcin Woźniak.

W piątek (17.01.20) o godzinie 10:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim odbyła się roczna odprawa służbowa podsumowująca 2019 rok. W spotkaniu uczestniczył również Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Marcin Woźniak oraz przedstawiciele lokalnych władz samorządowych.

W trakcie odprawy Komendant Powiatowy Policji w Sępólnie Krajeńskim insp. Paweł Zawada omówili pracę miejscowych policjantów. Wyniki pracy funkcjonariuszy obrazowo przedstawiła prezentacja multimedialna odnosząc się do poziomu uzyskiwanych efektów pionu kryminalnego, prewencyjnego i ruchu drogowego.

Podsumowując odprawę insp. Marcin Woźniak ocenił pozytywnie pracę sępoleńskich policjantów, dziękując za osiągnięte wyniku i życzył dalszych sukcesów.

Na zakończenie głos wzięli przedstawiciele władz samorządowych, którzy podziękowali za dotychczasową współpracę, a przedstawione wyniki potwierdzają, że mieszkańcy powiatu sępoleńskiego  mogą czuć się bezpiecznie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony